مقالات

27 نوع اکسسوری جذاب با سنگ ماه تولد زبرجد

سنگ ماه تولد Peridot یا همان زبرجد  مربوط به ماه آگوست میلادی و مرداد ماه شمسی است.  Peridot یا زبرجد به معنای زیبایی است و اغلب رنگ سبز-زرد دارد. ارزش و قیمت سنگ به میزان تیرگی آن بستگی دارد ، هر چه سبزی این سنگ تیره‌تر باشد، ارزش و قیمت آن بیشتر خواهد بود. آهن موجود در سنگ باعث تیرگی سنگ میشود . در منابع آمده است که سنگ زبرجد را از جزیره ای با همین نام استخراج می کردند . البته مراحل استخراج با توجه به هجوم مارها به معادن با تداخل مواجه می شود که از تاریخ 1900 کار استخراج دوباره آغاز می شود .

ما در این مقاله سعی دارم انواع جواهراتی که شما میتوانید سنگ ماه تولد خود را در آن استفاده کنید معرفی کنیم ، تا بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید . با ما باشید .

27 اکسسوری جذاب با زبرجد

 • 1. گردنبند مروارید با سنگ زبرجد و پلاک طلا اسم

این گردنبند با مروارید مفتولی در کنار پلاک زبرجد قرار دارد که با قلاب خرچنگی همه به زنجیر متصل شده اند . البته شما می توانید پلاک طلا اسم خود را هم در کنار آن قرار دهید .

پلاک طلا اسم زبرجد
پلاک طلا اسم زبرجد
 • 2. گردنبند طلا مدل لاریات

این گردنبند دست ساز با پلاک طلا  به شکل برگ ساخته شده و به زنجیر کوچک پیوند خورده است. در طرف آویز مخالف ، یک پلاک طلا به شکل برگ قرار دارد که با سنگهای پریدوت یا زبرجد شده است. با ساختن سبک لاریاته ، به قفل نیاز  نیست. از در هم رفتن پلاک طلا ها در هم گردنبند طلا به شکلی محکم در جای خود قرار می گیرد .

پلاک طلا زبرجد
پلاک طلا زبرجد
 • 3. گوشواره های جذاب گرد شکل

سنگ های زبرجد با پلاک طلا گرد شکلی بروی سیم های طلا قرار گرفته . این طرح ، مینیمالیستی و پوشش آن با طلا باعث درخشش و نمای بیشتر این گوشواره های طلا می شود .

گوشواره طلا زبرجد
گوشواره طلا زبرجد
 • 4. گردنبند سنگی Peridot خام

این گردنبند طلا با  سنگ پریدوت خام با روکش طلا درست شده است . سنگ از زنجیر طلا کوچک آویزان است. این مدل باعث جلوه بشتر سنگ می شود و سنگ به عنصر اصلی در زیورآلات تبدیل می شود .رنگ سبز سنگ بدون هیچ چیز اضافه ای نمایش داده می شود که همین زیبایی را دوچندان می کند .

گردنبند طلا زبرجد
گردنبند طلا زبرجد
 • 5. انگشتر طلا

این انگشتر طلا با رکاب ساده دارای پریدوت خام با روکش طلا ساخته شده است. این امر باعث شده است لبه های خام این سنگ زیبا را برجسته شود و نمایی خاص داشته باشد .

انگشتر طلا زبرجد
انگشتر طلا زبرجد
 • 6. گردنبند زنجیری طلا مدل چوکر

این گردنبند طلا با زنجیر طلای ماری به همراه سنگ زبرجد ساخته شده است . این نوع ،سبک مینیمالیستی است که با لبه های ناهموار ، رنگ و جذابیت طبیعی این سنگ قیمتی به عنصر برجسته اصلی در گردنبند طلا تبدیل شده است .

گردنبند طلا چوکر زبرجد
گردنبند طلا چوکر زبرجد
 • 7. دستبند طلا مدل میله ای یا لینکی

این دستبند لینکی با میله های متصل دارای دانه های کوچک پریدوت است .، در نقطه مرکزی یک مهره زبرجد با روکش طلا قرار دارد که در وسط به هم پیوند خورده اند. این دستبند با جذابیت با پلاک طلا اسم شخصی شده است که با یک قلاب خرچنگ و زنجیر کشویی بسته می شود.

دستبند طلا اسم زبرجد
دستبند طلا اسم زبرجد
 • 8. دستبند نواری زبرجد

دستبند طلا با یک رشته پریدوت که با میله ی مهره ای روی یک زنجیر طلا پیچیده شده است. این سنگ های با تراشه های طبیعی و مرغوب خود ، ظاهر مناسبی را برای هر مناسبتی یا لباس روزمره ایجاد می کنند.

دستبند طلا زبرجد
دستبند طلا زبرجد
 • 9. پلاک طلا

یک قطعه پریدوت در داخل قطعاتی از طلا که یک پلاک طلا ساده و منحصر به فرد برای آویز از زنجیر طلا  یا آویزی برای یک دستبند تشکیل داده است . الیته با درست کردن یک جفت دیگر می توانید از آن برای گوشواره طلا استفاده کنید .

پلاک طلا زبرجد
پلاک طلا زبرجد
 • 10. گوشواره طلا زبرجد به همراه گل های بنفشه

گوشواره های آویزی زیبا که با گل های اکریلیک بنفش ، مهره ها و زبرجد ساخته شده است .  طرحی فوق العاده ه زیبایی چشم نوازی دارد و طرحی خاص را نمایان می کند .

گوشواره طلا زبرجد
گوشواره طلا زبرجد
 • 11. گردنبند طلا

اگر سنگ پریدوتی با اندازه بزرگ داشته باشید ، فرصتی عالی برای درست کردن گردنبندی با پلاک زبرجد است . پلاک پریدوت با زنجیر طلای کوچک با قفل پشتی فنر به گردنبند طلا متصل شده است.

پلاک طلا زبرجد
پلاک طلا زبرجد
 • 12. گردنبند طلا زبرجد مدل میله ای

این گردنبند مجموعه ای از سنگهای پریدوت خام است که در یک راستا با دانه های کوچک  طلای گرد فاصله دارند .گردنبندی که به سبک میله ای و منحصر به فرد است.

گردنبند طلا زبرجد
گردنبند طلا زبرجد
 • 13. دستبند زبرجد

مجموعه ای از تراشه های کوچک سنگ زبرجد  و رشته های پلاستیک که در داخل قرار دارد که یک دستبند مینیمالیستی منفرد ایجاد می کند . که می تواند به راحتی جمع و بسته شود. در این طرح نیازی به قلاب برای بستن دستبند نیست .

دستبند زبرجد
دستبند زبرجد
 • 14. دستبند مهره ای گرد زبرجد

این نوع دستنبند هم مانند دستبند قبلی است با این تفاوت که با دانه های گرد بزرگ روی یک رشته پلاستیک ساخته شده است.

دستبند مهره ای زبرجد
دستبند مهره ای زبرجد
 • 15. گوشواره طلا میخی زبرجد

گوشواره طلا میخی که سنگ قیمتی پریدوت در نواری از طلا پیچیده شده است . در این گوشواره از سیم طلا استفاده شده است ، سنگ ها در درون گوشواره میخی قرار گرفته اند. شکل کلی گوشواره طلا به شکل مخروط است که با بستن گل میخ ها، گوشواره در جای خود محکم می شود. این مدل طراحی باعث می شوند که رنگ های سبز خوش رنگ سنگ شما کانون اصلی طراحی باشد و به زیبایی جلوه کند.

گوشواره طلا میخی زبرجد
گوشواره طلا میخی زبرجد
 • 16. گردنبند گره ای زبرجد

این مدل یک مدل ساده است که با بند کناف با هرچیز دیگری می توان آن را ساخت . مزایا این مدل ارزان قیمت بودن آن است و گزینه ی مناسبی برای استفاده روزمره است.

گردنبند زبرجد
گردنبند زبرجد
 • 17. گوشواره سنگ تولد

این مدل گوشواره پلاک طلا مدل شماره 9 است که با متصل شده سر سنگ به  قلاب طلا یک پلاک طلا زیبا را درست کرده است . البته این پلاک با قرار گرفتن در حلقه ای از طلا به زیبایی جلوه می کند .

گوشواره طلا زبرجد
گوشواره طلا زبرجد
 • 18. انگشتر طلا زبرجد

در استفده از سنگ ها برای انگشتر معمولا یه نوع رکاب به ذهن می رسد ولی این مدل، طرحی متفاوت و منحصر به فرد است . در این مدل از پلاک طلا زبرجد برای تزیین انگشتر استفاده شده است . البته این نکته حائز اهمیت است که در زمان استفاده اسن انگشتر شاید به دست شما فشار وارد شود .

انگشتر طلا زبرجد
انگشتر طلا زبرجد
 • 19. گوشواره سنگ زبرجد

این گوشواره یک مدل بزرگ در گوشواره ها است که با یک پریدوت که به سبک برلیانت برش خورده درست شده است .در قسمت قلاب از سیم نقره استفاده شده و به دلیل بزرگی گوشواره نیازی به قفل نیست .

گوشواره طلا زبرجد
گوشواره طلا زبرجد
 • 20. گردنبند زبرجد مدل ساعت شنی

این گردنبند سنگ تولد دارای یک آویز ساعت شنی است که پر از خرده ریز های اصلی سنگ پریدوت است. این مدل هم مدلی ارزان قیمت است زیرا به دلیل استفاده از خرده تراش های زبرجد قیمت پرداختی شما برای سنگ پایین تر خواهد بود .

گردنبند طلا زبرجد
گردنبند طلا زبرجد
 • 21. دستبند طلا زبرجد

با خوشه های کوچک متصل شده از تراشه های پریدوت که روی یک سیم قرار گرفته اند و پیوند این خوشه ها بر روی یک سیم طلا دیگر با هم ، این دستبند طلا زیبا و منحصر به فرد درست شده است . در انها این دستبند نیز از پلاک زبرجد استفاده شده است .

دستبند طلا زبرجد
دستبند طلا زبرجد
 • 22. گوشواره های بلند زبرجد

این گوشواره های پریدوتی مفتولی هستند که در قسمت بالای برش سنگ پیچیده شده اند .سنگ این مدل به سبک برلیانت برش داده شده است تا زمانی که به مرکز گوشواره می رسد زیبایی خاصی داسته باشد .

گوشواره طلا زبرجد
گوشواره طلا زبرجد
 • 23. گوشواره قفل اهرمی به همراه زبرجد

این اکسسوری دیگر از گوشواره های سنگ تولد پریدوت است که دارای سنگ های برش خرده به سبک برلیانت می باشد . با این تفاوت که در گوشواره با مدل قفل اهرمی قرار گرفته اند . این نوع قفل نسبت به قفل های دیگر از استحکام بالایی برخوردار هستند .

گوشواره طلا زبرجد
گوشواره طلا زبرجد
 • 24. دستبند چرم زبرجد

این دستبند تولد به صورت لایه هایی از چرم است . سنگ های زبرجد بر روی یک لایه از لایه های چرم قرار گرفته و رنگ سبز خود را در میان این رنگ قهوه ای به چشم می کشند .

دستبند چرم زبرجد
دستبند چرم زبرجد
 • 25. گردنبند طلا زبرجد مدل میله ای

این گردنبند میله ای از پریدوت است که بر روی سیمی از طلا سوار شده اند .این میله که با مهرهای سنگ زبرجد آماده شده اند، با قلابی به زنجیر گردنبند متصل می شوند. البته این سنگ ها به سبک برلیانت برش خرده اند .

گردنبند طلا زبرجد
گردنبند طلا زبرجد
 • 26. گردنبند پلاک سنگ زبرجد

این گردنبند از آویز پریدوت خیره کننده ای درست شده است . این آویز دارای یک برش نوک تیز با ظاهری کلاسیک است. اگر به دنبال نمایش تنها سنگ زبرجد هستید این اکسسوری گزینه ی مناسبی است .

گردنبند طلا زبرجد
گردنبند طلا زبرجد
 • 27. نیم ست زبرجد

این نیم ست دارای گوشواره های مسی است که چندین تراشه کوچک پریدوت بین آنها قرار گرفته است .در کنار گوشواره ها دستبند چرمی قرار دارد که این دستبند دارای قسمت های مسی و چرمی است. در دستبند از همان پلاک به کار رفته در گوشواره ، استفاده شده است .

نیم ست زبرجد
نیم ست زبرجد

این 27 مدل تنها قسمتی از زیورآلاتی است که شما میتوانید با سنگ ماه تولد خود درست کنید . می توانید با انتخاب یکی از این مدل ها یا چند مدل از طرح و تماس با کارشناسان ما طرحی تناسب خود را سفارش دهید .

برای دیدن مدل های متفاوت سفارش های انجام شده میتوانید به فروشگاه سایت مهرزاد گالری بروید و یا از پیج اینستاگرامmehrzadgallery_18  دیدن کنید. با ما همراه باشید

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *