آینده قیمت طلا در هفته پایانی ماه رمضان چه می شود ؟ صعودی یا نزولی ؟

بعد از پایان قرنطینه قیمت طلا شکل صعودی به خود گرفت و دچار نوسان کمی شد .انتظار کارشناسان و سرمایه گذاران این است که روند صعودی ادامه پیدا کند.

ادامه مطلب

19 اردیبهشت و قیمت طلا ، پیش بینی قیمت ها

روز گذشته بازار طلا با افزاریش قیمت رو رو شد ، اما امروز وضعیت بازار چگونه است ؟ با نوسان بازار دلار، طلا و سکه اندکی گران شد. انتظار می رفت با رفع محدودیت‌ها و بازگشایی واحدهای صنفی تقاضا برای خرید طلا افزایش یابد ولی عملا هیچ اتفاقی نیافتاد و مردم همه دست نگه داشته اند .

ادامه مطلب

قیمت طلا بعد از قرنطینه

محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در نخستین روز بعد از تعطیلات کرونایی، اظهار داشت: داد و ستدها درحالی بعد از چند هفته تعطیلی، شروع شده که روال معاملات عادی است و تقاضای اضافی در بازار نداریم.

ادامه مطلب

27 نوع اکسسوری جذاب با سنگ ماه تولد زبرجد

ما در این مقاله سعی دارم انواع جواهراتی که شما میتوانید سنگ ماه تولد خود را در آن استفاده کنید معرفی کنیم ، تا بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید . با ما باشید .

ادامه مطلب

قیمت دلار باعث کاهش قیمت طلا ، دلار چند ؟

روز گذشته درحالیکه دلار با سرعت بالا روی دور نزولی قرار گرفته بود به یکباره ترمز کشید و اگرچه در ساعاتی از معاملات قیمت آن در بازار آزاد کانال ۲۱هزار تومان را دید اما در نهایت با قیمت ۲۲هزار تومان بسته شد اما دلیل این تغییر مسیر چه بود؟

ادامه مطلب

انواع زنجیر طلا و انتخاب بهترین

استفاده از زنجیر برای ساخت جواهرات یک روش عالی برای برجسته سازی آویزها، پلاک طلا اسم ، دستبند طلا و … است . انواع مختلفی از زنجیر در اندازه ها ، سبک ها و اشکال مختلف از انواع روکش فلزی و مینای در بازار موجود است. لیست زیر ، لیست جامعی از انواع زنجیر ها است . ما در این مقاله به دنبال معرفی کامل انواع زنجیر ها هستیم تا انتخاب را برای شما در خرید بعدی آسان کنیم . با ما باشید .

ادامه مطلب

طلا یا نقره ، کدام یک مناسب تر است ؟

طلا و نقره هر دو جز فلزات گرانبهای موجود روی زمین هستد . وقتی نوبت به انتخاب جواهرات فلزی گرانبها می رسد ، اغلب افراد بر سر دوراهی قرار می گیرند ، ما در این مقاله پیرامون این موضع صحبت خواهیم کرد تا بتوانیم کمکی به شما در این انتخاب کنیم .

ادامه مطلب