5 اشتباه رایج که در زمان سوراخ کردن گوش که احتمالا مرتکب می شوید

پیرسینگ گوش یا سوراخ کردن گوش شایع ترین نوع عمل زیبایی است که در بین بیشتر افراد چه خانم ها و آقایان طرفداران زیادی دارد.معمولا محدوده سنی خاصی را برای انجام پیرسینگ در نظر نمی گیرند از نوزاد تا افراد بالای 100 سال هم می توانند این کار را انجام دهند . ما در این مقاله به مراقبت های بعد از پیرسینگ و اشتباهات رایجی که افراد در هنگام پیرسینگ انجام می دهند می پردازیم . با ما همراه باشید .

ادامه مطالعه

تمیز کردن ساعت طلا در منزل

یک ساعت بیشتر از اینکه زمان را نشان دهد ، کارهای مهم دیگری نیز انجام می دهد. برای مثال با ارزش ترین خاطرات شما را نگه می دارد، به همین دلیل بسیار مهم است که به زیبایی بدرخشد. همه درگیر این سوال می شوند که چگونه می توانیم ساعت طلا خود را در خانه تمیز کنیم و مطمئن باشیم که به ساعت طلا آسیبی وارد نمی شود و هر بار که آن را استفاده می کنیم درخشان تر شود. اگر این سال در ذهن شما هم هست ، با همراه همراه شوید .

ادامه مطالعه

الماس سیاه: همه آنچه باید بدانید

کنجکاو هستید که بیشتر بدانید چه چیزی این گوهر جذاب و زیبا را از دیگر سنگ های قیمتی متمایز می کند؟ برای دانستن همه آنچه که باید در مورد الماس سیاه، با ما همراه باشید . در این مقاله در مورد سنگ قیمتی صحبت خواهیم کرد .

ادامه مطالعه

بستن دستبند طلا به تنهایی

وقتی تنها در خانه هستید ، بستن دستبند طلا روی مچ دست کار سختی است.هر زمان که فکر می کنید که الان بست را می بندید ، دستبند سر میخورد و دوباره به حالت اول باز می گردید. اما دیگر مجبور نیستید این نوع ناامیدی را تحمل کنید .با ابزار یا وسایل مناسب ، به تنهایی می توانید دستبند طلا خود را ببندید و لذت ببرید. ما در این مقاله روش هایی که شما می توانید با آن دستبند خود را به تنهایی ببندید را برایتان بازگو می کنیم با ما همراه باشید .

ادامه مطالعه

حساسیت به جواهرات طلا

هیچ چیز ناامیدکننده تر از این نیست که نتوانید حلقه طلا یا سایر پلاک طلا اسم خود را بپوشید زیرا باعث تحریک پوست شما و در نتیجه مشکلات پوستی می شود. ما در این مقاله پیرامون علل و راه حل های تحریک فیزیکی و واکنش های آلرژیک به جواهرات صحبت می کنیم . پس نگران نباشید و همراه ما باشید .

ادامه مطالعه

استفاده از یشم در جواهرات طلا

در مقاله ، برخی از اصول سنگ یشم را بررسی می کنیم شامل اینکه : یشم چیست ، چقدر ارزش دارد و از کجا آمده است؟ و آنچه همه کلکسیونرها باید قبل از خرید بدانند و همچنین در مورد استفاده از یشم در جواهرات طلا صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ادامه مطالعه

تمیز کردن جواهرات طلا در منزل ؟!

قبل از شروع صحبت در مورد نکات تمیز کردن زیور آلات طلا ، مهم است که ما عواملی را که باعث آسیب به آنها می شود شناسایی کنیم . دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود هر دو جواهرات طلای جدید و قدیمی به مرور زمان درخشش خود را از دست بدهند. مقصر اصلی اینکه چرا جواهرات طلای شما براقیت طبیعی خود را از دست می دهند ، چیست ؟
با ما باشید تا همه آنچه را باید در ورد تمیز کردن جواهرات طلا بدانید برایتان بازگو کنیم

ادامه مطالعه

مراقبت و نگهداری از پلاک طلا اسم الماس

وقتی لباس هایتان رنگشان را ازدست می دهند ، باید به فکر تعویض آنها باشید. هنگامی که کیف دستی شما دچار ساییدگی می شود ، شروع به خرید یک کیف جدید می کنید. اما جواهرات یک داستان کاملاً متفاوت دارند . مانند سایر موارد ، حتی الماس می تواند درخشش خود را با گذشت زمان از دست بدهد. اگرچه الماس سخت ترین سنگ قیمتی است که برای ما شناخته شده است ، اما می تواند در لبه ها خرد شود. ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا از پلاک طلا اسم الماس خود مراقبت کنید. در این مقاله نکات مهمی پیرامون نگهداری از جواهرات را برایتان بازگو می کنیم ، با ما باشید .

ادامه مطالعه

تشخیص انگشتر طلا الماس واقعی از جعلی، چگونه در تور کلاهبرداران قرار نگیریم؟

مهم نیست که چرا یک انگشتر طلا الماس خریداری می کنید ، تقریباً مبلغ قابل توجهی برای این فکر هزینه می کنید. بنابراین وقتی شما هزینه بسیار بالایی برای چیز بسیار گرانبهایی انجام می دهید ، چگونه اطمینان حاصل می کنید که فریب نخواهید خورد؟ به همین دلیل باید به همان اندازه که در انتخاب شریک زندگی خود دقت می کنید و او را انتخاب می کنید ، در مورد انگشتر طلا الماس هم دقت به خرج داده و انتخاب درستی داشته باشید . در این مقاله ما یک راهنمایی دقیق برای خرید انگشتر طلا الماس ارائه می دهیم تا بتوانید یه حلقه الماس اصل را از تقلبی تشخیص دهید . ادامه مطلب را بخوانید و یک انتخاب آگاهانه انجام دهید.

ادامه مطالعه