اخبار

قیمت طلا بعد از قرنطینه

محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در نخستین روز بعد از تعطیلات کرونایی، گفت: داد و ستدها درحالی بعد از چند هفته تعطیلی، شروع شده که روال معاملات عادی است و  تقاضای اضافی در بازار نداریم.

ایشان پیرامون افزایش فروشندهو خریدار بعد از تعطیلات افزودند : مردم فعلا دست نگه داشته اند تا ببینند وضعیت به چه شکلی می شود. خیلی ها نگران سرمایه هایشان هستند و ترس از کاهش بیشتر دارند ولی خیلی ها هم امروز دست نگه داشته اند. اما به طور کلی روال طبیعی است و شوک قیمتی نداریم.

وی پیرامون قیمت طلا در امروز ابراز کرد: درحالی که تا روز چهارشنبه به دلیل کاهش قیمت ارز،‌قیمت ها در بازار طلا و سکه نیز کاهشی بود از دیروز و با افزایش قیمت جهانی طلا، روند کاهشی قیمت طلا و سکه متوقف شده است.

قیمت طلا
قیمت طلا

این فعال بازار با اشاره به افزایش قیمت ها ه نسبت به روز چهارشنبه ،‌ ادامه داد: قیمت های امروز در بازار طلا و سکه با توجه به قیمت ارز و قیمت اونس طلا، منطقی است؛ البته قیمت سکه از 9 میلیون و 280 هزار تومان روز چهارشنبه به 9 میلیون و 500 هزار تومان در روز جاری رسیده است.

محمد کشتی‌آرای پیرامون پیش بینی قیمت ها در روزهای آینده گفت: در روزهای آتی با توجه به روند مذاکرات وین، احتمالا کاهش قیمت ارز خواهیم داشت که در بازار طلا هم تأثیرگذار است ولی میل به افزایش نداریم.

با توجه به فرمایشات این فعال بازار طلا ، هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم 928 هزار تومان، هر مثقال طلا 4 میلیون و 20 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 9 میلیون و 500 هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 9 میلیون و 350  هزار تومان است.

همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 5 میلیون و 200 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3 میلیون و 260 هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و 850 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

شما می توانید مقاله روش های متفاوت سرمایه گذاری طلا را برای شروع مطالعه کنید .

همچنین مقاله آینده طلا و سکه در سال 1400 می تواند به شما در سال 1400 کمک کند .

برای دیدن مدل های متفاوت سفارش های انجام شده میتوانید به فروشگاه سایت مهرزاد گالری بروید و یا از پیج اینستاگرامmehrzadgallery_18  دیدن کنید .پلاک طلا اسم

منبع: تسنیم

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *