زیبایی را با ما تجربه کنید

صاحب امتیاز : مهرزاد فتاح زاده
مهرزاد گالری، مجموعه ای با اهداف بشر دوستانه و جهت ایجاد اشتغال و تقسیم ثروت بین اقشار مختلف جامعه که از سال 96 پایه ریزی شد و امروزه با استقبال و حمایت مردم به مجموعه ای گسترده تبدیل شده است. این مجموعه همواره سعی بر این داشته تا در زمینه های مختلف نیز نقشی پیشرو داشته و الگویی موفق از پیوند موثر از تلاش ،صداقت ، پشتکار ، خدمات ، اعتماد و حمایت مردم باشد . هدف ما تولید ایرانی و رساندن جایگاه صنعت طلا سازی ایران به رتبه های بالای جهانیست .

روش کسب درآمد مهرزاد گالری
مهرزاد گالری با ارائه نمونه کار ها موجود در سایت به مشتریان و دریافت سفارش طراحی و ساخت محصولات منطبق با نیاز مشتریان محصول را ساخته و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

روش دریافت وجه از مشتری
بعد از خرید اینترنتی پلاک طلا اسم و ثبت سفارش در سبد خرید، مشتری مبلغی را به عنوان بیعانه به صورت آنلاین از طریق سایت پرداخت نموده و بعد از ساخت محصول وزن آن  محاسبه شده و مابقی هزینه حین تحویل محصول در محل دریافت می شود.

روش تحویل محصول به مشتری
محصول از طریق پیک یا پست در محل تحویل مشتری می شود.

روش پشتیبانی محصولات

  • در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، مهرزاد گالری این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاها شامل 24 ساعت گارانتی تعویض   پس از تحویل باشند

  • لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش گالری مهرزاد کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

  • برای استفاده از سرویس تضمین  مهرزاد گالری، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

  • در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط مهرزاد گالری دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط گارانتی محسوب می شود.

  • در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در مهرزاد گالری به اتمام برسد، و مهرزاد گالری امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

  • با توجه به متغیر بودن نرخ روزانه طلا و وزن هر محصول ، در صورت تعویض کالای آسیب دیده ، نوسان قیمت در صورت کاهش به عهده مهرزاد گالری و در صورت افزایش قیمت به عهده مشتری می باشد. برای آگاهی از قیمت پلاک طلا اسم با ما در ارتباط باشید . 

  • – در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در مهرزاد گالری به اتمام برسد، مدت زمان آماده شدن مجدد آن بین 2 تا 3 هفته کاری می باشد و در صورت انصراف مبلغ کل کالا به حساب خریدار استرداد داده می شود.

  • – درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات و یا ایجاد خسارت نسبت به محصول، هزینه های آن بر عهده مشتری است و مهرزاد گالری در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.